צור קשר שותפים אודות החברה פיתוח תוכנה\אתרים אירוח \ ניהול שרתים אירוח אתרים ראשי
כניסת לקוחות
(webspace.co.il , beatman.com דוגמא) : חיפוש שמות דומיין
WEBSPACE - שרות מקיף עם ערך מוסף
חברת Webspace היא מיזם של חברת BEATMAN Ltd , מבין המובילות בתחום פיתוח תוכנה\אינטרנט בשש השנים האחרונות. חברת Webspace הוקמה בשנת 2003 כמחלקה שלמה כדי לתת מענה לשירותי איחסון וניהול אתרים ללקוחות פרטים ולעסקים ובנוסף שירותי Outsourcing ברמה המתקדמת ביותר של פיתוח תוכנה\אינטרנט בתחום התקשורת.
חברת Webspace מספקת שירותי Outsourcing בהקמת תשתיות מתקדמות ללקוחות פרטיים, עסקים קטנים ועד בינוניים, שירותי ה- Outsourcing הם מהמתקדמים ביותר כיום בתחום.
בכל רגע נתון אנו בחברת Webspace נעמוד לצידך בזמן אמת במקרה של תקלות תקשורת, מרגע קריאתך לטיפול אנו מתחייבים לספק מענה מהיר לפתרונות התקשורת שלך תוך 4 שעות מזמן הקריאה, סוגי פתרונות התקשורת שלנו הם, מענה לתקלות קוד באתרי הלקוח הכוללים רשיונות למוצרים ותוכנות , שמות דומיין, מספר רשת(IP), קווי "בזק" וציודי תקשורת.
חב' Webspace מתמחה בפתרונות תקשורת לארגונים קטנים ובינונים, בסביבת MICROSOFT כולל פתרונות אבטחת מידע וקישוריות לשרתי IBM אשר מאפשרים גישה שוטפת, מהירה ואמינה לאתר הלקוח, וכן שירותי תמיכה ותחזוקה.
WEBSPACE - שרתי החברה
שרתי חברת webspace ממוקמים בחוות השרתים של בזק בינלאומי. השרתים מוגנים במערכות אבטחה מתקדמות אשר נועדו להגן על פרטיות האינפורמציה שלכם. חוות השרתים ממוזגת ומצוידת במערכות גילו אש, חום, לחות ושינויי טמפרטורות, אשר מספקות גילוי מוקדם לגבי תקלות עתידניות .
בחברת webspace מאמינים ששירותי איחסון זקוקים לשרתים מתקדמים ואיכותיים כדי לתת לכם את מהירות התגובה והאבטחה לאיפורמציה שלכם ברמה הגבוהה ביותר, לשם כך שרתי חברת WEBSPACE הם מסדרת השרתים של IBM - eSERVER X355
WEBSPACE - גיבויים ואבטחה:
חברת WEBSPACE מאמינה שהחומר שלכם הוא בעל ערך רב וחובה להגן עליו בכל צורה אפשרית.
אנו נספק לכם גיבויים לאתרים שלכם 24 שעות ביממה שרותי אבטחת המידע ניתנים באמצעות FireWall של צ'ק פוינט ב- V-LAN
עולם האינטרנט של היום נותן לכם את כל המידע שרק תרצו אבל לנגישות המידע אתם זקוקים לחברה אשר תתן לכם זמינות מירבית ומהירות גבוהה לקבלת התכנים שלכם ברשת האינטרנט זכור האתר שלך הוא המצגת של עצמך או החברה שלך וכאן אנו משרתים אותך או את החברה שלכם בצורה המקצוענית ביותר שאפשר לספק.
admin@WebSpace.co.il
הכתובת לכל השירותים אצלינו, ורק אצלינו השרות ברמת פיתוח הקוד.
Copyright © 1999 - 2005, All rights reserved, webspace.co.il בניית אתרים