צור קשר שותפים אודות החברה פיתוח תוכנה\אתרים אירוח \ ניהול שרתים אירוח אתרים ראשי
כניסת לקוחות
שאלות ותשובות נפוצות בנושאי אירוח אתרים
שאלה:  למה לא לקחת את האחסון הזול ביותר שחברה מציעה ?
תשובה: חברת אחסון צריכה לדאוג לרווחיה כדי להמשיך לפעול. חלקם לא מבינות את צרכי המשק ועשויות לתמחר עצמם כזולות מדי. יש חברות אחסון המציעות מלבד מחירים זולים גם שרותים מעולים ותמיכה. בדוק היטב את מכלול התנאים בהסכם הפוליסה שלהם. קיימות חברות אחסון המנסות להגביל את פעילות הלקוח בפס רוחב או במקום בלתי מוגבל, כשבעצם אי אפשר להציע את שניהם כבלתי מוגבל. חברות האחסון הזולות לעיתים חוסכות באיכות רוחב הפס וסך כל הפעולות. ניתן לבדוק זאת על יד כניסות רבות ביום לאתר החברה ולראות אם אפשר להעלות קבצים מהר. אירוח בתוכנת שרת האינטרנט בחלונות יקר יותר מאשר ביוניקס. בדוק את התמיכה, בחברות זולות לא יתמכו בבעייה שלך מיידית וכנראה שתחכה או שגם לא יהיה להם מענה לנושא בכלל.

שאלה: החברה המארחת את האתר שלי מציעה רוחב פס בלתי מוגבל  ?
תשובה: חברה לאחסון אתרים לא יכולה להציע רוחב פס בלתי מוגבל היות וזה תלוי כמה רוחב פס אפשר להעביר בזמן נתון וכמה שימוש ב- CPU(מעבד נתונים) אפשרי .    שיטה של "פתח חשבון מידית ללא הגבלת רוחב פס" זה מרמה ואין כזה דבר, תמיד יש פיקוח לגבי נושא זה, חברות שמציעות חבילות ללא הגבלת רוחב פס מרמות את הלקוח.

שאלה: מה זה אירוח  אתרים?
תשובה: אירוח אתרים היא פעולה של כניסה מחדש לאתר ורוחב פס דרך החברה, המאפשרת לכם לפרסם את האתר שלכם בזמן אמת באינטרנט. אפשר להפעיל בחינם אירוח שבדרך כלל נתמך על ידי באנרים וחלונות פופ אפ, או להפעיל אתר על ידי תשלום לחברת אירוח אתרים המספקת לכם שליטה מלאה בתכני אתר האינטרנט שלכם.

שאלה: מה זה אירוח וירטואלי?
תשובה: אירוח וירטואלי ידוע גם כשיתוף באירוח. צורה זו של אירוח באינטרנט רישמית לגבי כל אחד. אירוח וירטואלי מתייחס לעובדה שהאתר שלך שייך לשרת שמארח הרבה אתרים, כלומר, האתר שלכם לא יהיה היחיד שמתארח בשרת זה, כך שהאתר שלכם וירטואלית משותף לשאר האתרים שבשרת.מעט מאוד אתרים זקוקים לכל כח השרת לאחסונם, כך שפתרון זה זמין וזול יותר.

מה זה שם מתחם, דומיין ?
תשובה: שם דומיין היא כתובת הפרטית של מחזיק האתר או בעלים (דומיין, DOMAIN NAME).

שאלה:  אך נרשמים לקבלת שם מתחם,דומיין ?
תשובה: קודם כל ברר אם שם הדומיין בו אתה מעוניין תפוס או פנוי. חיפוש זה ניתן בקלות לבצע באתר Register.com או Whois Source.לאחר מכן כנס לאתר בו אפשר לבצע רישומים כאלו כמו DirectNIC,Webspace.co.il או Register.com.

שאלה: מה זה רוחב פס /העברת דט ה ומקום ?
תשובה: Diskspace מתייחס לגודל האתר שלך. כל מסמך באתר שלך צריך להיות מגובה בשרת אחסון האתר. במידה וכל מסמך שוקל בייט אחד כשמגה בייט מהווים מליון בייטים ומסמכי HTML קטנים מבחינת משקל, אך יש גם תמונות, סקריפטים או דטה בייס שעלולים לתפוס נפח רב בגודל הדיסק. רוחב פס/העברה מתייחס לגודל הדטה באתר שלך אותו מאפשר השרת לשלוח בחודש.העברה נמדדת ע ל ידי ג'יגהבייט, כלומר, בליון בייטים. לאחר שאתה עובר את ההגבלה החודשית, חברתהאחסון יכולה לסגור את האתר שלך עד שיגמר החודש, או שיכולה לחייב אותך על overage בסכום של בערך $2.00-$5.00 על כל ג'יגהבייט של העברה.

שאלה: מה צריך כדי להתקין תוכנת פלאש  באתר?
תשובה: תוכנה זו מופעלת על המחשב שלך ולא על השרת. כדי להתקין תוכנה זו צריך התקנת חיבור באתר התוכנה של פלאש וכו'......

שאלה: איך אפשר לדעת כמה כניסות היו ל י לאתר?
תשובה: כניסות לאתר מתייחסות לאלמנטים הנמצאים בכל עמוד באתר. לדוגמא: אם עמוד אחד מכיל 5 תמונות, כניסה לעמוד זה מחושבת כ - 6 כניסות, כלומר, עמוד אחד+ 5 תמונות.מספר הפעמים בו נצפו כל דפי האתר לא נחשבים ככניסות לאתר אלא מהווים מעין התרשמות בלבד.חיפוש באתר שלך יכול להעשות על יד השרת שמנהל את מידע האורח. אופן זה הוא מדוייק אך כדי להשתמש בו צריך להשתמש בג'אוה סקריפט באתר וכך ניתן לאתר את הדטה של האורח.שרת המספק סטטיסטיקות מהווה את הפתרון הטוב ביותר.חברת ביטמן בע"מ מספקת תוכנה זאת ברמה הגבוהה ביותר קיום בתחום.(Webtrendsמבית הוכנה (

שאלה:  מה זה PHP, Perl, ASP ?
תשובה: כולם שפות תכנות כשלכל אחת מהן יש את יתרונותיה ושמושיה. כדי לבדוק איזה משפות התכנות תשרת את האתר שלך טוב יותר כנס לאתרים אלו:http://www.php.net/ - PHP: Hypertext Preprocessorhttp://www.asp.net/ - Active Server Pageshttp://www.perl.com/ - not an acronym

שאלה: למה מתייחס ה- MS SQL , ה- MySQL וכו'?
תשובה: שתיהן מתייחסות למערכות בסיסי נתונים, אשר תלויות במה שמספקת חברת האחסון, ועל פי הן ניתן להשתמש כדי לארגן את הנתונים. MySQL וחלק MS SQL חלק מחברות האחסון מספקות

שאלה: במידה ומשנים חברת אחסון, צריך לשנות את שם  הדומיין?
תשובה: אם הדומיין נקנה תחת שמך, אפשר להפנות את שמות המשתמשים לחברת האחסון החדשה. חברת ביטמן בע":מ מספקת תמיכה בכל הנושאים הלוו.

שאלה: האם אני חייב לפרסם, לדוגמא באנרים וחלונות חלונות  קופצים (popup) ?
תשובה: לא. אתה משלם למקום באינטרנט שהוא רק שלך. אף אחד לא יכול לפרסם באתר שלך מלבדך, התאר שלך הוא כמו הבית הפרטי שלך.

שאלה:  למה מתייחסת חנית דומיין ?
תשובה: חניית דומיין מקנה לקנות דומיין ולשים בתוכו דף של "בקרוב", במידה וכל האתר עדיין לא מוכן. כלומר, במידה והדומיין לא בחנייה, אף אחד לא ידע שהוא קיים.בהרשמה לדומיין מספקים זאת בדיפולט.

שאלה:  כיצד משלמים חברות האחסון ?
תשובה: תלוי באיזו חברת איחסון בחרת. בדרך כלל, כל חברות האחסון מקבלות כרטיס אשראי או שיק או הוראת קבע, חברת ביטמן בע"מ מכבדת את כל סוגי כולל שיקים.

שאלה:  מה היא השיטה "טלפון ציבורי" ?
תשובה: זוהי שיטת תשלום הניתנת לכל בעל כתובת אי מייל ומאפשרת העברת כסף לכל אחד אחר בעל כתובת אי מייל. כל משתמש שחותם על שימוש בשיטה זו יכול להכנס לחשבון הבנק שלו ולאחר שמסתיים הרישום, ניתן לשלוח ולקבל כסף דרך כתובת האי מייל שלך.
שיטה זאת שיכת לחברת ebay

שאלה:  מה זה תת דומיין (sub domain) ?
תשובה: תת דומיין מתייחס למעין הרחבה של הדומיין הראשי שלך
לדוגמא:  www.webspace.co.il לאחר הרחבת הדומיין יהיה http://mysite.webspace.co.il
כל subdomain זה כמו יחידה עצמית של אתר ב, כל subdomain מקבל servies משל עצמו, לכך חברות המציעות ללא הגבלה אינם אומרות את האמת ונותנות תחושה שכמה כתובות שתבקש תקבל, ברגע האמת זה לא מה שקורה בפועל. .

שאלה: איך מעלים את האתר לא ינטרנט?
תשובה: הדרך הפופולרית ביותר היא על י די תוכנת
FTP -File Transfer Protocol הורדת התוכנות מהאתרים הבאים כאן :
http://www.cuteftp.com או http://www.ipswitch.com

ניתן להתחיל עבודה במחשב על ידי ססמה וכן, תוך כדי שימוש בתוכנת חלונות רגילה אפשר לגרור מסמכים לחברת הארוח שהופכים מיידית לחלק מהאתר. יש דרכים אחרות להעלות את האתר לאינטרנט דרך עיון בקבצי נתונים במחשב שלך.

שאלה: מה זה uptime ?
תשובה: מתייחס לכמות הזמן שהאתר או השרת שלך באויר בזמן אמת.

שאלה:  מה ההבדל בין UNIX לבין Windows ?
תשובה: מערכת ההפעלה תלויה בצרכי הלקוח. כלומר, אם אתה צריך לתמוך במוצרי מיקרו סופט כמו - , אירוח חלונות יהיה עדיף.ASP, MS Access, או VBScript וכן, במידה וללקוח אין זמן להבין איך עובדת מערכת הפעלה של יוניקס, כדאי להשתמש במערכת הפעלה של חלונות. כדאי לזכור שמערכת ההפעלה חלונות הביתית ומערכת ההפעלה חלונות של הארוח, שונות לגמרי.
במידה וקבצי האתר שלך בפורמט PHP מומלץ לאחר בשרתי UNIX

שאלה:  יש לי אינטרנט מהיר בבית, אני יכול לאחסון את האתר שלי אז במחשב האישי שלי ?
תשובה: אפשר אם כי לא מומלץ כי זה יוצר בלבול בחשבון שלך. וכן, כדי לאשר שמערכת ההפעלה שלך בטיחותית כך שאי אפשר לפרוץ אליה וכן העובדה שלחברות אחסון יש  שרתים חז קים בעלי הרבה זכרון כך שהם יכולים לספק לך הרבה שירותים שמחשב ביתי לא יכול. ולבסוף נושא התמיכה במידה ומשהו לא מסתדר, לא יהיה לך למי לפנות לעזרה/תמיכה.

למה צריך כתובת קבועה של IP לאתר שלי ?
תשובה:  דרוש רק לבעלי אתרים שיש להם SSL לרכישה דרך האתר או לבעלי FTP אנונימי

Copyright © 1999 - 2005, All rights reserved, webspace.co.il בניית אתרים